• Telefon: +90 533 068 56 54
  • Email : akustik@defneyapi.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Akustik Kapı

Defne Akustik olarak Türkiye’de ki akustik kapıların dizaynında, üretilmesinde ve kurulumunda uzun yıllardır, lider markalardan birisiyiz. Müzik stüdyolarından sinemalara, kongre merkezlerinden toplu yaşam alanlarına, turizm komplekslerinden eğitim yuvalarına kadar pek çok farklı akustik sektörlerinde 40 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Bunu kanıtlarcasına da en zorlu gürültü problemlerinizde bile ses düzeyini kontrol altına almanızı sağlayacak gurur duyduğumuz, geniş bir akustik kapı yelpazesine sahibiz.

Geniş akustik kapı yelpazemiz, Defne Akustik olarak bizlerin binanın mimarisi, gürültü kaynağı, gürültü tipi, ses özellikleri ve istenen ses zayıflama seviyeleri gibi faktörleri göz önünde bulundurabilmesini, her durumun koşullarına uygun çözümler sağlayabilmemizi sağlamaktadır. Kısacası akustik kapı gereksinimleriniz ne kadar benzersiz olursa olsun herhangi bir istenmeyen sesi ve gürültüyü önlemek için Defne Akustik’te çözümlerimiz bulunmakta. İster müzik stüdyonuz için aradığınız standart boyutlardaki ses önleyici kapınızdan isterseniz fabrikanız için aradığınız endüstriyel boydaki çelik ses geçirmeyen kapı ihtiyacınıza kadar istediğiniz her çözümün bizde olduğunu garanti ediyoruz.

Defne Akustik’te sadece her türlü sorununuz için çözüme sahip olmamız ile yetinmiyoruz. Bütün sorunlarınıza çözüm sağlarken ayrıca kendi tasarımlarımız ve efektif üretim tekniklerimiz sayesinde piyasadaki en hızlı üretim ve teslim tarihlerinden birini de garanti ediyoruz. Böylece ihtiyacınız olan bütün akustik kapı ihtiyaçlarınıza çözüm sunmakla kalmayıp çözümlerinizi zamanında sunabiliyoruz.

Hızlı üretim ve teslim tarihlerimiz ise kesinlikle sizleri korkutmasın. Defne Akustik 40 yılı aşkın tarihi boyunca kalitesinden ödün vermemeyi her zaman ilke haline getirmiştir bir markadır. Her zaman en yüksek kalite üretimin garantisini veriyor sözümüze bağlı kalmak için ise bütün ürünlerimizde A sınıfı materyal kullanıyoruz. Bunlarla da yetinmeyip bütün ses izolasyonlu kapı üretimlerimizi en zorlu kriterlere bile uyduklarından emin olmak için sıkı testlere tabi tutuyoruz. Uluslararası Standartlar Teşkilatı ISO’nun en yüksek standarttaki akustik sertifikalarına uyabilmek için bütün üretimlerimizi sürekli olarak laboratuvar testlerimize sokmayı ihmal etmiyoruz.

Defne Akustik olarak mükemmelliğe ve zarifliğe aynı anda ulaşabilmek için her gün daha fazla çaba gösteriyoruz. Özel üretim eşsiz tasarımlarımızdan standart ses yalıtımlı kapı üretimlerimize kadar bütün ürünlerimizde Defne Akustik’in imzası olan o eşsiz inceliği, zarafeti yakalayabilmek için durmadan kendimizi geliştiriyoruz. Uzun yıllar boyunca kullanma garantisi verdiğimiz kapılarımızın sadece işlevsel değil ayrıca sanatsal, göze güzel gelen birer eser olmasını hedefliyoruz. Böylece projelerinizde mükemmelliğe ulaşabilmenizin yolunu sizlere aralamaya çalışıyoruz.

Defne Akustik’te bizleri sektörümüzün liderlerinden yapan pek çok değerli ilkemiz bulunmakta. Bir diğer bizler için büyük önem taşıyan ilkemiz ise kurulduğumuz 1973 yılından beri her zaman akustik ses yalıtımlı kapı fiyatları denilince, en uygun fiyatları veren şirket olarak müşterilerimizin aklına gelen şirket olmaktır. Bu ilkemize bağlı kalabilmek için ise düzenli olarak sektörümüzün pazar araştırmalarını yapmakta, her zaman rakiplerimizin verdiği fiyatların daha altında fiyatlar belirlemekteyiz. Bunu yapabilmek içinse en kaliteli malzemeleri en ucuza bulabilmek için Dünya’nın bütün materyal pazarlarında durmadan araştırma yapmaktayız. Böylece ses yalıtımlı kapı fiyatları konusunda hiçbir zaman rakip tanımadığımız iddia edebiliyoruz.

Son olarak ise bütün bu saydıklarımızın var olmasını sağlayan insanlardan bahsetmemiz gerektiğine inanıyoruz. Eğer bugün Defne Akustik bütün bu saydığımız ilkelerine doğru kalabiliyor ve sektöründe lider markalardan biri olabiliyorsa bunu tamamen bünyesindeki mükemmel çalışanlarına bağlıdır. Bu yüzden mühendislerimizden mimarlarımıza, yönetim kadromuzdan işin en zorlu kısımlarını yapan işçilerimize kadar bütün çalışanlarımızı büyük titizlikler ile seçiyoruz. Defne Akustik ailesinin her üyesinin alanlarının sadece en iyileri arasından gelip, sektörün en deneyimlileri arasında olduklarından emin oluyoruz. Bununla da kalmayıp bütün çalışanlarımızın bizleri bugüne kadar başarı ve ilerlemeye sürükleyen şu üç şeye sahip olduklarından da emin oluyoruz: Müşterilerimize verdiğimiz her sözü yerine getirebilmemizi sağlayan güvenilirlik, günümüzün mimari ve akustik gelişmelerine ayak uydurabilmemizi sağlayan yenilikçilik ve son olarak da üretim standartlarımızı koruyabilmemizi, bizim müşterilerimize gururla bakabilmemizi sağlayan kalite.

Sonuç olarak Defne Akustik’te 40 yılı aşkın tecrübemiz ve dünya çapında onlarca noktada yaptığımız gurur duyulacak çalışmalarımız ile istediğiniz her projenize istenilen her standartta akustik kapı üretimi yapabileceğimize, ses kirliliği ile ilgili bütün problemlerinize en hızlı, en uygun akustik kapı fiyatlarıyla ve kaliteli şekilde çözüm sunabileceğimizi garanti veriyoruz.