• Telefon: +90 533 068 56 54
  • Email : akustik@defneyapi.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Hakkımızda

Defne Yapı, sektöründe hatrı sayılır bir müşteri portföyüne sahiptir. Ahşap Akustik Panel Türkiye’deki önde gelen sağlayıcılarından biridir. Defne Yapı, çalışma hayatına 1973 yılında Antalya’da M. Vedat KALAYCIOĞLU (ODTÜ, Y.Mimar) tarafından başlatılmış olup, turizm yatırımlarında Güney Antalya Projesi pilot bölgesinde, farklı işverenlere ait çeşitli kalemlerde anahtar teslim inşaat ve restorasyon işlerini üstlenmiştir. Yüksek profilli projelere imza atan firmamız, yüksek kalite işçiliğiyle de müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Sektöre ilk atıldığımız günden beri aynı tutkuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tasarım ve imalatlarımızda uyum içinde çalışan uzman ekibimiz, ilerleme ve başarılarını 3 şeye borçludur;

Kalite

Ürünlerimizin kaliteli olması, hassasiyetle tasarlanmış ve üretilmiş olmasından kaynaklanır. Bu kalite standartını da her daim koruyabilmekteyiz.

Yenilikçilik

Günümüzün mimari ve akustik gelişmelerine ya da problemlerine yenilikçi çözümler sunmak ve bunun gelecekte de devam etmesini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Güvenilirlik

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyor, geliştirilebilecek her türlü konuyu gündemimize alarak sağlam çalışma ilişkileri kuruyoruz.

Defne Yapı olarak 1978 yılından bu yana, önemli deneyim ve uzmanlıklarımızı, hem estetik görünüm hem de kalite açısından ürünlerimize uyguluyoruz.

Üstün Ahşap Akustik Panel serimizi tüm müşterilerimize standart ve özel çözümler sunarak geliştirdik. Bugün geldiğimiz noktada, müşteri portföyümüzle verimli bir çalışma ilişkisi kurmaktan ve yaratıcı vizyonumuzu gerçekleştirmek için her fırsatı avantaja çevirmekten mutluluk duyuyoruz.

Birebir Proje Danışmanlığı

Proje yönetimine yönelik yol haritası çıkarmak

Oluşabilecek sorunları öngörmek

Akustik ve inşaat önerileri

Gerekmesi durumunda mühendislik hizmetleri

Planlandırma ve fiyatlandırma

Proje Geliştirme ve Mühendislik

Teknik resim temini

İnşaat işleri üzerine yol haritası belirlemek

Yapısal detaylandırma taslağı çıkarmak

Tüm verileri inceleme ve gerekirse yeniden çizim oluşturma

Ön çalışmaların tamamlanmasının ardından rotaya onay verilmesi

Ayrıntılı proje çizim ve kesim listeleri

Birebir Proje Danışmanlığı

Proje yönetimine yönelik yol haritası çıkarmak

Oluşabilecek sorunları öngörmek

Akustik ve inşaat önerileri

Gerekmesi durumunda mühendislik hizmetleri

Planlandırma ve fiyatlandırma